| TineMinteTreiCuvinteViataMergeInainte a întrebat:

Scrieti-mi cat mai multe intrebari si provocari. Care scrie cele mai multe intrebari si provocari II DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| papuciirupti a răspuns:

Sa spargă cu o mana un ou prin strângere
Dacă doarme cine pe acolo.sa ii pună în pat oua sau în cazul.meu oua și portocale dar eram.în Spania
Cartea la perete cu capun sa o prindă
Sa facă 8. uri
Sa.l macheze altul cu ochii închiși
Sa stea 5 mine fără pauza jntr.un picior dacă nu sa o ia de la capăt mereu
Sa ii pună lu altu o pereche de chiloți în cap doar ca celalalt sa nu știe
Sa se îmbrace în fata
Puteți sa jucați pe dezbrăcate e foarte tare ca aveți jucători buni laughing)
Sa se ducă la o vecina sa.i ceara un tampon laughing)) mor de faza asta
Sa ii. pună. lu unu boia.în suc
Sunt multe dar funda e a meahee hee
Distracție plăcută

| TineMinteTreiCuvinteViataMergeInainte explică (pentru papuciirupti):

Imi pare rau dar multe prop. nu am inteles

| papuciirupti a răspuns:

Eram și sunt pe telefon. Când o sa am timp și o sa fiu pe pc o sa editez și o sa mai adaug happy