| Puiu_Puiu_1995 a întrebat:

Atunci cand ma jigneste prietenul meu sau imi spune ceva care nu e tocmai dragut, simt un fior in "stomac" ceva ciudat.
Si voua vi se intampla le fel?
Avem cativa ani impreuna!

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Asa se intampla oricui este jignit.

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu, pentru ca nu ma jigneste. "Prietenul" tau se pare ca nu da doi lei pe tine daca iti vorbeste urat.

| RAY a răspuns:

Logic ca nu doar nu esti fericit, dar ce iubire e aia cand jignesti persoana iubita nu stiu

| AliGab a răspuns:

Ai stat cativa ani langa cineva care te jigneste? ...mare greseala fatuca draga. Eu nu as sta o secunda dupa ce ma jigneste o data