| anina_alina a întrebat:

Avem clinici pentru dependentii de droguri, alcool? Centre de dezintoxicare? Care sunt in Bucuresti si cum poti interna pe cineva acolo? Costurile sunt suportate de pacient sau se mai si deconteaza ceva?

2 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Este aproapte de București/Teen Challenge România/pentru o viață fără dependețe/ e în comuna Grădistea, str. Primăriei, nr31, sector Ilfov.Așa știu că e gratis.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fără bani, doar într-un spital de psihiatrie de stat.
O clinică privată știu doar în Sibiu, cu plată integrală, bani grei.