| Mikidutsa01 a întrebat:

Cine stie un remediu pentru lasarea de droguri? ( fara centre de dezintoxicare) Precizez ca nu iau droguri slabe (gen etnobotanice)
Rog foarte multa seriozitate
Add bebitzaade@yahoo.com si ajutati-ma

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Adela, cel mai bine e sa ceri un ajutor avizat, dar daca nu doresti, cel mai bine e sa ceri ajutorul mamei tale, s-au poate ai o prietena buna, dar acea prietena cat de buna ar fi, tot nu sta cu tine 24 di 24, asa ca daca si tu ai vointa si vrei sa te lasi de ele, ai incredere in Dumnezeu, roaga-te, si zii mamei tale sa te ajute sa treci peste tot ce e rau, daca nu ai incredere in Dumnezeu si nici vointa nu vad o iesire...dar totusi mama ta trebuie sa stie in ce stadiu te afli pre ca cu siguranta iti va intinde mana de care tu ai nevoie...ai grija de tine si ne mai auzim paoa wave

1 răspuns:
| maftei a răspuns:

Ca sa te lasi de asa ceva ati trebuie vointa ca daca nu ai tot degeaba la fel cum este si cu alcoolul si cu fumatul. Daca nu du-te la specialisti