| Diddy_2228 a întrebat:

Baiatul de care imi place are prietena. ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| darkrider a răspuns:

Asta-i viata, nu le puteam avea pe toate.
Asteapta, si daca se va ivi ocazia sa se desparta de actuala, ii poti lua locul, daca si el te place, evident.

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Dydy,in dragoste ca in razboi, totul este permis.Da-i inainte nu mai asculta neghiobii

| ThePunisher a răspuns:

Te orientezi spre alt baiat.

Răspuns utilizator avertizat
| Kira22 a răspuns:

Fa-o pe prietena lui sa para in fata lui ca e stupida si proasta.

| Andra_4827 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel. daca ei stau de mult timp impreuna renunta.baiatul de care imi placea mie statea cu aia de 3 ani. stiu ca doare.sau daca poti, imprieteneste te cu el.si.bothinking jucati adevar sau provocare si sa ti dea cineva provocarea sa al saruti.si te rog raspune mi si mie la ultima intrebare. funda?big grin

| Diddy_2228 explică:

Va multumesc:*