| annatodor a întrebat:

Am nevoie de un sfat daca baiatul de care iti place are prietena ce ati face? straight face

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu as face nimic daca are prietena, eventual sa sper ca se vor desparte [stiu ca nu-i frumos dar na...]

9 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Clar l-as lasa in pace.

| Dariusuu a răspuns:

Îl înțelegi, si când e liber ai putea să-i spui ce simți.

O zi frumoasă îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti vezi de drumul tau. daca tipul rupe relatia cu ea, ce te face sa crezzi ca nu vei pati si tu la fel langa el?

| soricelulRulz a răspuns:

Daca are prietena stai de o parte, lasa-l in pace momentan cat are pe cineva, tie ti-ar conveni ca o alta tipa sa se dea la prietenul tau?

| Sm0k3 a răspuns:

Nimica, astepti sa se desparta happy

| BlossomofBubbles a răspuns:

As scapa de ea happy

| byushh a răspuns:

Cauti altu..nu poti sa te bagi in relatia nimanui..adica nu ar fi frumos...gandeste-te daca ai fi tu in locul ei.nici tie nu ti-ar place sa se bage careva in relatia ta.nu?

| annatodor explică (pentru byushh):

Mda ai dreptate mersi happy