| Nicole a întrebat:

Baieti! Ce ati dori sa primiti in dar de la prietena voastra,asa pur si simplu, fara nici un motiv si sa va fie placut.
Fetele tot pot raspunde.

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Un obiect dar sa fie calumea! nu 3-4 si sa fie de proasta calitate (ieftine). Gandeste-te la ce poarta? ex. : ochelari de soare, ceas, cravata, tastatura+mouse? tu il cunsoti si trebuie sa stii ce i-ar placea! eu ti-am dat cateva indicii! bafta!

| Elvina a răspuns:

Baietii vor o noapte de sex neintrerupt. Fetele vor o geanta de la Milano.

| Făraş a răspuns:

Un simplu,, Te Iubesc'' big grin

| Dangel a răspuns:

O noapte

| anonimpublikmasculin a răspuns:

Eu am 15 ani eu am primit de la pritena mea la ziua de nastere un parfum Thierry Mugler - Angel mi-a placut foarte mult dar nu trebuiea sa dea atitia bani pentru mine caci este foarte scump. Uite variante poti sa ii cumperi parfum, ceas pe mina, altceva eu nu mias fi dorit