| DeEa_8789 a întrebat:

BooNA TPU! Daca un baiat :

1.se uita mereu la mine

2.Cand ma uit in ochii lui vad ceva normal, cum ar venii.

3. vrea sa se bage in seama cu mine

4. Zice ca il enervez da tot se uita mai mereu la mine

5.cand e sg, si nu e nmn pe langa el, se uita in ochii mei

6. o data cand am coborat niste scari el s-a oprit eu m-am oprit si ne uitam unu la altu, de parca tp ar sta in loc, si nici nu stiu cat a durat chestia asta

Oare il enervez? BooNA TPU! Daca un baiat :

1.se uita mereu la mine

2.Cand ma uit in ochii lui vad ceva normal, cum ar venii.

3. vrea sa se bage in seama cu mine

4. Zice ca il enervez da tot se uita mai mereu la mine

5.cand e sg, si nu e nmn pe langa el, se uita in ochii mei

6. o data cand am coborat niste scari el s-a oprit eu m-am oprit si ne uitam unu la altu, de parca tp ar sta in loc, si nici nu stiu cat a durat chestia asta

Oare il enervez? BooNA TPU! Daca un baiat :

1.se uita mereu la mine

2.Cand ma uit in ochii lui vad ceva normal, cum ar venii.

3. vrea sa se bage in seama cu mine

4. Zice ca il enervez da tot se uita mai mereu la mine

5.cand e sg, si nu e nmn pe langa el, se uita in ochii mei

6. o data cand am coborat niste scari el s-a oprit eu m-am oprit si ne uitam unu la altu, de parca tp ar sta in loc, si nici nu stiu cat a durat chestia asta

Oare il enervez? BooNA TPU! Daca un baiat :

1.se uita mereu la mine

2.Cand ma uit in ochii lui vad ceva normal, cum ar venii.

3. vrea sa se bage in seama cu mine

4. Zice ca il enervez da tot se uita mai mereu la mine

5.cand e sg, si nu e nmn pe langa el, se uita in ochii mei

6. o data cand am coborat niste scari el s-a oprit eu m-am oprit si ne uitam unu la altu, de parca tp ar sta in loc, si nici nu stiu cat a durat chestia asta

Oare il enervez?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Este mai mult decat clar ca baiatul e indragostit de tine.Si iti place si tie, destul de mult.Ramane de vazut cine va indrazni sa faca primul pas, si ar fi de preferat sa-l faca el, crede-ma.Ca a spus ca il enervezi,atat i-a mai ramas,saracul,o spune sa se apere sa nu faca misto de el colegii, sa nu afli tu ca te place si sa razi de el..., zeci de motive as putea sa-ti spun aici.Il enervezi ca nu intelegi ca te place si esti aceeasi de fiecare zi,in loc sa-i arati ca-l placi si tu! Nu mai sta,fa ceva,arata-i putin interes, nu ti-e mila de el? Mult noroc! Pa, pa!

| Siracuzia a răspuns:

Eu cred ca s-a indragostitsmug

| stef87 a răspuns:

Te place. Anumite gesturi le face ca le-a vazut in filme (acele stop cadru cand personajele se uita unul la altul sau cand se contrazic de mama focului apoi se iubesc pana adanci batraneti).
A zis ca il enervezi pentru ca poate chiar asa e, dar e ATRAS de tine. Deci nu te gandi la dragoste sau altele! El se va gandi, cu siguranta, poate chiar iti va marturisiri (tot ca in filme- ca nu-si explica cum, desi nu te suporta, e atat de indragostit de tine).
Poate ca il enervezi, poate ca doar a zis-o ca sa-ti atraga atentia cumva ca te place. E imatur si nu-si da seama ce trebuie sa faca pentru a-ti castiga sufletul si nici nu poate face diferenta intre "a place" si ceva mai complicat - a iubi.

| ruxi a răspuns:

Vorbiti numai prin privirismughee hee
baiatu e indragostit sau ii plac ochii taithinking

| VanessaM a răspuns:

Ori te place, ori vrea sa te faca sa il placihappy

| iReal96 a răspuns:

Exact aceasta chestie mi-se intampla si mie c-o o fata.din clasa de la minehee hee)

| DenyAmphetamine a răspuns:

Nu credstraight face
daca il enervai incerca sa nu te mai bage in seama.sa te ignore.
cred ca a mintit in legatura cu asta.
eu cred ca te place.

| Emy_4433 a răspuns:

Te iubestebig grinlaughing

| Butterfly928 a răspuns:

Stii vorba : Cine se tachineaza se iubeste in cazul tau cine te enerveaza te iubestewinking

| dayanalove12 a răspuns:

Nuuuuuu.dimpotriva.cred ca a mintit in legatura cu ce ti-a zis, ca il enervezi.ii place de tine.cred ca s-a indragostit.sigur te iubeste. poate ca ti-a zis ca il enervezi ca sa nu-ti dai tu seama ca de fapt el te place.