| IubesteEa a întrebat:

Buna 1. ce inseamna cand un baiat incearca sa te faca geloasa? si cand esti geloasa vine la tine si te consoleaza, 2.sau cand te atinge,? 3.inseamna ca te iubeste? vreau mai multe raspunsuri de exemplu 5. voi baietilor de ce le faceti geloase pe fete? 6.cu ce scop? 7. le iubiti? cand eram suparata venea el la mine ma mangaia si chiar a vrut sa coboram scarile impreuna, am zis odata ca ma doare capul s-a pus in directia mea se tot uita la mine zambea si mi-a zis te doare capul ca ai nevoie de un baiat nu 8.de ce a zis asta? si mai demult am pus eu la status ca esti dulce rau de tot sa il fac gelos ma refeream la un amic am iesit si dupa 2-3 minute dupa ce am iesit eu isi pune el la status nu am cuvinte sa zic mai multe te iubesc si am pus punct...si chestiile alea mi le a zis mie la o poveste de a noastra 9.era pentru mine? ca daca era sa nu ma iubeasca il punea cand eram online nu dupa ce ieseam, se ascunde si mai ales ca i-a zis unei fete sa se dea ea la el sa ma faca geloasa pe mine 10. un sfat? dau funda la cel /cea care a raspuns pe rand :* la intrebari 1, 2.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cand un baiat te face geloasa cu alte fet inseamna ca e prost...Insa,un baiat destept ar face alte fete geloase cu tine; Cand vine si te consoleaza stie ca esti nervoasa si ii e frica sa nu te superi rau sau chiar sa te piarda; 2.Este un simplu gest de afectiune happy; 3. Da, sau cel putin te place. Restul sincer, nu te merita happy funda puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ia lucrurile ca atare, nu interpreta gesturile, nu rastalmaci cuvintele! Ne traim viata, nu o filozofam!

| HDSeer a răspuns:

Ce imbecil.
Nu te merita dar vad ca al placi.
E un nerod increzut in sine care vrea sa te "dreseze" sau se joaca cu tine.
1.Cand te face geloasa...te iubeste si vrea sa verifice dacal iubesti si tu.
2.Te atinge? E bine ca a delimitat bariera atingerii, posibil vrea sa te exercite.
3.Da.
5.Eu NU.E stupid recomand baietilor sa nu o faca.
Deci vad ca el nu te pretuieste dar depinde.Esti frumoasa? big grin Daca da ii recomand lui sa te pretuiasca ca esti ff sensibila si desteapta (dupa cum vad).
Daca contiunua sa o faca BAGA picioru in el si vezi de altu ca nu te prea merita.Esti seszationala eu unu as fi mai atent cu asa comoara big grin

| stefan5982 a răspuns:

1. poate ai tu impresia ca vrea sa te facă geloasa, el o face inconștient 2. te poate atinge dorind sa te consoleze, sa simți o mângâiere 3.te poate iubi asa ca pe o amica (4. lipsește) 5. le facem geloase sa nu creadă ca umblam în limba după ele 6. cu scopul de a le atrage atenția 7.pe unele da pe altele ba 8. probabil ca se dădea la tine 9. probabil nu a avut deloc legătură cu statusul tău 10. sfatul meu e sa fi mai indiferenta sa nu-l bagi prea mult în seama și sa nu arăți ca ești geloasa, apoi o se vezi cum umbla în limba după tine :*

| fuby07MW32012 a răspuns:

Eu zic ca mai innebunit cu(geloasa\gelos)
da chiar si asa cred cai place de tine!