| IubesteEa a întrebat:

Buna 1. ce inseamna cand un baiat incearca sa te faca geloasa? si cand esti geloasa vine la tine si te consoleaza, 2.sau cand te atinge,? 3.inseamna ca te iubeste? vreau mai multe raspunsuri de exemplu 5. voi baietilor de ce le faceti geloase pe fete? 6.cu ce scop? 7. le iubiti? cand eram suparata venea el la mine ma mangaia si chiar a vrut sa coboram scarile impreuna, am zis odata ca ma doare capul s-a pus in directia mea se tot uita la mine zambea si mi-a zis te doare capul ca ai nevoie de un baiat nu 8.de ce a zis asta? si mai demult am pus eu la status ca esti dulce rau de tot sa il fac gelos ma refeream la un amic am iesit si dupa 2-3 minute dupa ce am iesit eu isi pune el la status nu am cuvinte sa zic mai multe te iubesc si am pus punct...si chestiile alea mi le a zis mie la o poveste de a noastra 9.era pentru mine? ca daca era sa nu ma iubeasca il punea cand eram online nu dupa ce ieseam, se ascunde si mai ales ca i-a zis unei fete sa se dea ea la el sa ma faca geloasa pe mine 10. un sfat? dau funda la cel /cea care a raspuns pe rand :* la intrebari 1, 2. si sa nu mi spuneti ca e impresia mea mi-a zis un baiat prietenul lui ca incerca sa ma faca geloasa si pe prietenul lui il stiu doar de 3 saptamani si stie el ceva de mine dar nu stiu de la cine, cred ca de la cel pe care il plac, findca prietenul lui m-a intrebat daca vreau sa stau cu el afara.

1 răspuns:
| iulyrapidistu a răspuns:

Acel baiat te place
Si vrea sa fie impreuna cu tine dar nu stie cum sa ti-o spuna