| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să întreb ceva. sad Păi,imi place foarte tare de un baiat,el nu prea ma place,si de asta,as vrea să nu il mai plac. Adică mă gandesc mereu la el, se uita intr-un fel fain la mine si eu la el dar zice ca nu ma place. sad parintii nostri nu prea se inteleg, eu mereu il bag in seama si lui ii place asta.Adica mă rog,vorbim des,ne bagam in seama,el si-a dat seama ca il plac dar el pe mine nu crying si as vrea sa il uit de si nu pot,cand merg la scoala imi zic "Lasa-l in pace" si cand ajung si il vad incepe sa vorbeasca cu mine si iar incep sa il plac. si nu pot uita de el,prietena mea cea mai buna mi-a zis sa ma prefac ca nu il plac,sa vad cum reactioneaza, adica, colegii din clasa scriu pe tabla D+V=

2 răspunsuri:
| AgentBomboana007 a răspuns:

Cu timpul o sa-l uiti...

| Iyulia3712 a răspuns:

Pai, fii directa si spune-i ca de acum încolo nu mai vrei sa mai vorbiti si ca vrei sa va purtati ca 2 necunoscuti. Daca el nu acceptă efectiv nu-l mai baga in seama iar atunci când treci pe lângă el comporta-te de parca nu l-ai cunoaște. In fine, ai inteles ideea.