| Izzﻵ a întrebat:

Ma numesc alexandra am 14 ani sa va spun ceva. Anul acesta m-am mutat la o scoala noua. toti colegii de treaba etc. si este un baiat in clasa care se da la toate fetele se spune ca e baiat de "fite" pana acum o saptamana se dadea si la mine dar cred ca a observat ca nu-l prea bagam in seama cum fac restul adica sa il iau inbrate sa-l pup etc. nu sunt genul laughing dar in schimb vineri se impingea in mine, sau scartaia pe tabla cu creta stiind ca nu-mi place straight face si in ora se uita la mine cat putea si nu ii spuneau profii nimic. Sincer am inceput sa-l plac in timpul acela in care nu se dadea la mine. dar nu stiu el ce crede despre mine. intrebarea este cum sa ma bag in seama cu el pentru ca sunt timida

P. S : in fiecare seara il visez fara sa ma gandesc la el si nu stiu de ce crying
Sfatru plis

Răspuns Câştigător
| Annye_2425 a răspuns:

Hmmm mai ai rabdare sa vezi cum evolueaza lucrurile.incearca sa vbesti cu el pe mess mai de scoala mai de voi "ca intre colegismug" da i semne ca il placi dar nu i spune.nu ai nimic de pierdut ci din contra vei avea de castigat. dupa cum vezi ii plac fetele care se lasa mai greu.ca daca vroia neaparat sa aiba pe cineva lua el una din toate alea care zici ca il iau in brate si etc.sunt chestii minore dar conteaza:p
bafta:*

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alecsaandrra a răspuns:

Buna. ma numesc alexandra si am tot 14 ani big grin
Pai... baga. te si tu in vorba cu el. intreaba. l daca si. a facut temele si poate sa te ajute si pe tine.
Chestii din astea. big grin :*

| Dorinel a răspuns:

E curvar!

| Izzﻵ explică:

Sfaturi * scuze nu ma simt bine deloc sad

| Izzﻵ explică:

@ markelynio esti amuzant yawn