| anonim_4396 a întrebat:

Buna all am si eu o intrebare pentru voi? Sper ca ma puteti ajuta, am sa va povestesc povestea mea:

Eu am 18 ani si prietenul meu are 19 ani eu locuiesc in Italia iar noi doi ne cunoastem de 3 ani dar suntem de 7 luni impreuna si am avut relati sesuale pentru prima data! eu acum m-am intors in italia si imi este frica ca daca eu i'am dat totul el poate sa ma lase sa se desparta de mine cateodata nu prea am incredere in el dar stiu ca ma iubeste la fel de mult cat il iubesc eu dar cateodata imi pun intrebarea (Daca peste cateva luni nu v-a mai vrea sa tina relatia asta?) puteti sa ma ajutati sa imi da-ti sfaturi ce sa fac?(Dar as vrea sfaturi de la ce-i mari nu la fete de 15, 16 ani straight face )

Multumesc pentru raspunsuri!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de tine cum te comporti.Si de el depinde, bineinteles, insa daca te iubeste n-o sa renunte, n-o sa te lase pentru nimeni mai ales ca ai renuntat la virginitate, la mandria ta de femeie pentru el.Ar trebui sa realizeze acest lucru. Fa-l fericit! Fa-l sa nu se plictiseasca de tine si sa fie mandru de tine, sa fie mandru ca te are. Daca dragostea e reciproca, n-avea grija, toate problemele se rezolva in cele din urma si stii si tu cum e... dragostea e abilitatea unui cuplu de a trece de obstacole impreuna si de a trumfa mai presus de orice.Ai incredere in tine si il el.
P. S Sfatul unei fete de 15 sau 16 ani te poate ajuta cateodata si eu spun ca orice sfat e bineprimit.
Ai grija de tine.

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Pai daca spui ca te iubeste, si tu esti sigura de asta, nu are cum sa vrea sa se desparta de tine, nu crezi? Daca totusi crezi ca ar vrea peste un timp sa se desparta de tine, intreaba-l de acum daca te iubeste sincer si nu te va parasi niciodata, ca sa stii ce te asteapta pe viitor. Spune-i ca il iubesti mult si nu ai putea rezista fara el.

| sbt a răspuns:

Am avut si eu o relatie la distanta. Am avut relatii sexuale pentru prima data. Era totul perfect timp de un an pana cand am aflat ca el isi aducea fete acasa zi de zi.si nu doar sa vorbeasca cu ele.
Tinea la mine, dar mi-a spus ca el e baiat si are nevoie de...straight face A incercat sa ne impacam dar i-am spus ca nu are rost.

App am 16 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ce vei face tu, tot aia va face si el.increderea este reciproca.adica deloc cred.asta e. a fost frumos, placut. daca voiati sa fiti impreuna gaseati o modalitate. dar nu v-ati obosit.