| AndreutzaDlk a întrebat:

am avut o BFF care m-a părăsit pentru o fosta prietena de a ei si as vrea sa stiu care sunt metodele prin care am putea fi din nou cele mai bune prietene fiindcă acum tinem legatura dar suntrem doar amice si îmi lipseste. Aveti câteva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Miiihaaa1234 a răspuns:

Pai... o prietenie adevarata se creeaza in timp..incearca sa te apropii de ea, sa vorbiti, sa petreceti timpul impreuna in asa fel sa o faci sa fiti iar cele mai bune prietene..invit-o pe la tine sa doarma. Si secretele au micile lor roluri. bine asta daca stii ca e de incredere si nu va spune nimanui. Sa ii spui anumite lucruri pe care nimeni nu le stie. O prietenie e bazata pe incredere.dar. se creeaza in timp. happy A si. daca reusesti. cand consideri tu ii poti spune ca tii la ea si bla bla. ce consideri tu happy. Bafta! big grin

3 răspunsuri:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Puteti sa faceti tot ce faceati in trecut sau sa ii spui ca iti este dor de ea.

| ana45659 a răspuns:

Poti sa o inviti la tine si sa faceti ceva amuzant sau sa va uitati la un film de comedie. Incearca sa comunici cu ea pe facebook sau sa va intalniti undeva.Cred si sper ca va fi cu succes

| AndreutzaDlk explică:

Va multumesc pentru răspunsuri, dar din păcate nu poti da mai mult de o fundita pe TPU. O sa le încerc pe toate si din partea mea toate meritati fundita deoarece sti fost originale. Multumesc mult!