| CocoMexii a întrebat:

Buna happy Am fost cu un baiat 3 zile si l-am lasat... cu motivul ca era timidstraight facesi mie inca imi place de el happy, vreau sa ma impac cu el, Il iubesc mult :X Ce sa fac sa fim din nou impreuna?

Răspuns Câştigător
| Firry a răspuns:

Spune-i pur si simplu ca regreti ca te-ai despartit de el si ca ai vrea sa fiti iar impreuna!

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Frate sa moara mama...de mai inteleg fetele...
Ma fato Tu ce vrei?
Unu direct sa te ia la cardan?
Tie asta nu ti-a placut la el?
ca nu a stiut cum sa te bage mai repede in pat?
sa fim dracu seriosi
IN loc sa ii pupi picioarele ca e timid si nu face GAT
Tot tu esti cu gura mare si l-ai lasat cu ochii in soare
Prost sa fie sa te mai accepte
Eu iti spargeam capu
eh.suntem diferitihappy
Dasta se nasc " acei " baietasi
Care isi bat pla de toate fetele.
Ca dau peste animale ca voi care ii paraseste pentru orce ****
Mor eu pe unele fete care fac asa.

| Edy1995 a răspuns:

Spune-i ca ai facut o greseala, ca iti place de el, ca il iubesti (asta conteaza cel mai mult) si ca il rogi sa te ierte! Bafta!

| CocoMexii explică:

Mersi k ati descurajat`o unii pe prietena mea de totwinking noapte buna!winking

| Madalyn a răspuns:

Daca as fi in locul lui, nu te-as mai accepta! De ce? Pentru ca timiditatea nu este un motiv de despartire! Poate baiatul era la prima lui relatie si de aceea era timid. Daca asteptai macar o saptamana vedei ca deja ar fi fost alta persoana!

| BoierBibescu a răspuns:

Aoleoo. unele persoane nu pot fi schimbate.acceptal asa cum e el. si in privintza impacarii e foarte simplu; ce ai facut prima data faci si a 2 -a oara. fara multe complicatii.baietii is usor de cucerit in ultimul timp! mai ales cei timizi. bagate mai mult in seama cu el. nu astepta sa s bage el. ca nu o sa se bage el. daca spui ca e timid!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IL IUBESTI mult?

hahahaha rolling on the floor)))
si i'ai dat papucii ca e timid?
esti o penala.

| Ston3 a răspuns:

Du-te si spune-i. Sunt sigur ca si el te place dar nu stie cum sati zica.Doar tu ai zis ca e timid.big grin Dai o fundabig grin?

| Copaceanu_Daniel_1986 a răspuns:

Imi place maxim raspunsul lui liviulaughing)))0