| Bubulet a întrebat:

Am fost cu un baiat si ne-am certat dar mie imi place foarte mult de el doar ca el ma evita ce sa fac il iubesc si vreau sa ma impac cu el

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai daca il iubesti si il vrei nu sta pe loc, ci actioneaza cumva, spune-i tot ce simti pentru el, intreaba-l de ce te evita, incearca sa porti o discutie serioasa cu el in care sa, va lamuriti ce si cum, dar daca in urma acelei discutii vezi ca el tot asa se comporta atunci incearca sa fi indiferenta, sa il ignori, sa stii ca indiferenta doare... daca ii pasa cat de cat de tine, va actiona cumva, asadar vb cu el si in urma discutiei vei vedea ce ramane de facut, bafta!

1 răspuns:
| fsdfdsfdsf a răspuns:

Spune-i ca. ti pare raubatting eyelashes Incearca sa remediezi situatia. Explicai cum sta treaba, si roagal sa. ti mai acorde o a 2-a sansa, pentru ca toti avem dreptul la ea! :p