| Iuli26Iulia a întrebat:

Bună, am nevoie de ajutor. Parintii mei s-au certat. Mama spune că tata in 10 ani a batut-o, ameninta. Si tata spune ca de 2 ani ei nu îi pasa de nimic, ca el face tot, ea nu face nimic, nu are grija de mine ca vorbeste cu alti barbati. Vor sa divorțeze, va rog sa mă ajutați.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

In relatiile serioase dintre oameni mari se mai intampla si asta.Dar tu nu trebuie sa apleci urechea la nici unul.Cu ce a gresit mama sau tata e treaba lor important e sa te iubeasca pe tine.
Daca ei sunt mai fericiti daca divorteaza, lasa-i sa fie fericiti.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 18 ani au divortat ai mei si au rezistat pana am ajuns adult apoi fiecare pe calea cea buna. Nu i.am criticat deloc dar am luat o lectie de viata de la cele intamplate. Tu te sperii ca nu mai raman impreuna dar poti sa faci vizita la unul din ei cand sant separati

| SandraEve a răspuns:

Nu ai ce sa faci, lasa-i sa se desparta, nu cred ca vrei sa traiesti toata viata in certuri si scandaluri. Va fi mai ok asa pentru toata lumea

| 90210 a răspuns:

Nu e treaba ta sa te bagi. Au ajuns in punctul asta dintr-un motiv. Nu e vina ta.