| kristen7 a întrebat:

Am nevoie de idei. Prietenul meu implineste peste cateva zile 20 de ani si as vrea sa i fac o surpriza, ceva mai special, nu neaparat material. Ma puteti ajuta cu cateva idei?

4 răspunsuri:
| Park1Suin a răspuns:

Leaga-i ochii si dul intr-un loc foarte frumos, in natura, cu o priveliste frumoasa. Spune-i ce s-a schimbat in viata ta de cand l-ai intalnit.Pregateste-i
un picnic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Park1Suin):

Prin nametii astia hai sa zicem ca mai merge un picnic, da` ce te faci daca te inzapezesti? Mai ales ca esti si legat la ochi...

| ClauditaSmile a răspuns:

Sex, cina romantica, ceva ce nu ati mai facut in relatie

| Anastasia1997 a răspuns:

Buna, eu as zice sa iesiti pe undeva, sa iti faci tu un mic plan si ma mergeti prin locurile speciale pentru voi, care ma rascolesc amintiri;-) sau sa ii faci o petrecere surpriza cu prietenii cei mai apropiati voua si sa va aduceti aminte de copilarii, sa va uitati la fotografii la un film, sa fiti in largul vostru.Eu nu cred ca te-am ajutat prea mult pentru ca nu va cunosc pe aman2 si nu stiu ce va place dar sper ca o sa gasesti idei si o sa fie o surpriza pe cinste.Bafta :*