| Melissa7 a întrebat:

Am o mare problema.De 2 luni am un nou iubit.Il iubesc dar sunt foarte geloasa pe fostele lui pe care le si cunosc din vedere.
Simt uneori ca niciodata nu ma va iubi ca pe ele.
O data a rămas logat pe fb la mine si am vazut ca a mai vorbit cu una din foste dupa ce s.au despărțit ba chiar o alinta asa cum imi spune mie.Am văzut si ca i.a spus la multi ani si cand l.am intrebat a negat iar atunci cand ne.am uitat impreuna la mesajele lui stersese mesajul de la multi ani.
Voi ce credeti? O mai iubeste pe ea?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Prapadit! Vorbeste serios cu el, daca nu iti arata ca te iubeste si nu tesimti iubita [ nu prostita] atunci da-i papucii ca mai sunt destui in lumea asta! Si mincinosi, sa nu mai zic, cati sunt! Daca a facut asa ceva, minte, nu mai poti avea icnredere in el. Eu te-as sfatui sa incep isa iti cauti deja altul. Altii se despart dupa ani de zile, tu nu poti acum dupa 2 luni? Hai ca poti, stiu ca potiwinking

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu este in regula daca l-ai prins cu minciuna. Gelozia ta si nesinceritatea lui ma fac sa cred ca relatia vostra nu are nici un viitor.

| Lawliet14 a răspuns:

Buna! Faptul ca a alintat-o si i-a spus la multi ani poate insemna nimic. De fapt, cum a alintat-o? Si pana la urma conteaza? Tine-l aproape de tine si daca te descopera, poate ca nu-i mai arde de altele. Sau poate ca lui oricum nu-i arde dar tu-ti faci griji degeaba. Nu stiu cum iubiti voi, dar daca iubiti cred ca lasati gelozia si trecutul in urma.

| Victoria275 a răspuns:

Baietii au slabiciuni. Nu-ti darui tot sufletul pe tava, si arata-te indiferenta cand face lucruri de genul asta. Daca vezi ca exagereaza, plateste-i cu aceeasi moneda.

| Melissa7 explică:

Va mulțumesc pentru raspunsuri, sunteti cei mai tari.
Am vorbit cu el si a spus ca i-a fost frica sa nu ma supar, sa nu cred eu altceva.A recunoscut ca dupa ce s-au despartit au mai vorbit deoarece se tot intalneau pentru ca el e prieten cu fratele ei(au jucat fotbal la acceasi echipa).

| Wolf11 a răspuns:

Pai...depinde.Cum se comporta cu tine? Isi arată afecțiunea fata de tine?(întreaba-te in gând, nu vreau sa intru in viața ta personală ) dar cel mai bine ar fi sa discuți cu el.