| anonim_4396 a întrebat:

am o problema de cateva luni de zile..prietena mea imi face faze nasoale, adica il prefera pe iubitul ei in locul meu si in loc sa iasa cu mine iese cu el si doar cand el nu iese isi face timp si pentru mine. intre timp m-am imprietenit cu 2 colegi de clasa. iesim mereu. acum prietena mea e suparata ca o dau la o parte si cand iese si ea si ii chem si pe ei nu ii convine,ca ea nu vrea sa stea cu ei, ma pune sa aleg. ce sa fac? sad

4 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Cum adica ce sa faci, o incluzi si pe ea in noul grup de prieteni si reveniti la vechile obiceiuri.

| Bibib a răspuns (pentru Exilee):

Ea nu ii vrea prieteni pe ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-i omule libertate! Arata-i ca o iubesti straight face

De exemplu cand spun parintii mei ca am voie numai o jumatate de ora pe zi la calculator, si la televizor am voie sa ma uit doar in weekend oh go on Ca imi stric ochii tongue Aia nu e iubirehee hee Eu de exemplu stau peste 5 ore la pc ZILNIC si nu am nimic, si nici nu voi avea happy Fac des control oftalmologic happy.

| CorNNeL a răspuns:

Sa ai o iubita nu inseamna ca e proprietatea ta, laso libera altfel o sa te lase, daca sta cu el duta si tu cu ei includete intre ei happy