| AntoGeo a întrebat:

Am o problema! eu vreau sa imi fac inca o pereche de gauri in urechii si nu stiu cum sa fac sa nu afle!

PSbig grinaca tata ar afla m.ar incuia in casa pana se termina scoala!straight facestraight face

Funda!

Răspuns Câştigător
| Girlslovelife19 a răspuns:

Exact aceeasi problema am avut-o si eu straight faceNu m-a lasat mama sa-mi mai fac inca o gaura in ureche si dupa cateva luni in care am stat pe ganduri ca sa fac cea mai bun alegere, am realizat ca nu e o crima daca calc peste decizia ei. Dupa ce am facut isprava, m-am ascuns cat de mult am putut. Aveam parul mereu peste urechi si a functionat. A observat dupa cateva lunilaughing ce era sa-mi mai faca? big grin Decizia este a ta, eu zic sa-ti faci. E doar o placere de a ta de a-ti face un set de gauri in ureche, nu e ca si cum ti-ai face un tatuaj. Cerceii ii poti da jos si aia e se astupa gaura. Sper ca te-am ajutat happy

13 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Pui parul peste urechi? Eu n-am observat gaurile la nici o fata pe care am vazut-o.

| zurick a răspuns:

Normal as spune sa le spui adevarul bla bla bla.
Dar stiu cum sunt parintii si vor fi nervosi chiar daca le spui adevarul chiar daca afla ca i-ai mintit... Poti sa-ti astupi urechile cu parul...

| AntoGeo explică (pentru zurick):

Dar fondul de ten ajuta? sau il consum de geaba?

| zurick a răspuns (pentru AntoGeo):

Nu ajuta.

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti sa iti faci si sa iti acoperi urechile cu parul, nu cred ca vor sta sa iti examineze urechile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?rolling on the floor

| AntoGeo explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru AntoGeo):

Fa-ti, nu are ce sa-ti faca. De astupat nu poate sa ti le mai astupe laughing Chestia cu "te inchid in casa pana la 18 ani" e de moment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place chiar asa de mult la scoala? laughing

| AntoGeo explică (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AntoGeo):

Ai vrea sa fiu colegul tu de banca?

| AntoGeo explică (pentru anonim_4396):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa se afle 100% si daca o sa-ti ti mereu parul peste gauri ca sa nu se vada la ce le mai faci doar ca sa le ascunzi?
Sincer daca iti plac cerceii si belciugele ai deja o pereche de gauri si poti schimba cand vrei tu cerceii.
La 4 gauri deja iti ciopartesti urechile si o sa arate ca naiba.