| Maria_Ana_1999_KB9Q a întrebat:

Buna,am vrut sa aplez la dumneavoastra deoarece am suparato pe mami si nu stiu cum sa fac sa o impac totul a inceput cand eu nu am facut curat prin casa iar ea cand a venit de la munca sa dea focul,a vazut ca nu era nimic la locul lui, iar eu eram la prietena mea Georgiana

Si dupa ce ca am suparato asa, am mai suparato si pentru ca am intrebat-o daca ma lasa sa ma duc la titu cu Georgiana dar cu toate ca stiam ca nu o sa ma lase tot am intrebat-o si atunci mi.a parut rau pentru ce am facut.Ma puteti sfatuii cum as putea sa o fac sa uite de suparari si sa o vad zambii? Multumesc ca ma.ti ascultat sper sa primesc un raspuns pana maine.

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Fa curatenie tura viitoare si daca e ea acasa si daca nu, fai cumparaturile si stai macar 2 zile mai mult pe acasa si ii va trece

| ShamelessQboy a răspuns:

Cati ani ai Marie?
Fii sincera si ascultatoare, si mami te va iubi oricum.

| xseven7 a răspuns:

Păăi... Tu știi cel mai bine cum e mama ta laughing Încearcă să îi faci un desen cu inimioare și steluțe și scrie în acel desen că o iubești și că îți pare rău că o superi :* Baftă!