| trendy45 a întrebat:

as vrea sa imi raspundeti la urmatoarea intrebare: daca prietenul meu numai raspunde la telefon ce pot sa deduc din asta?

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Depinde cat timp a trecut.
Poate e ocupat si nu poate raspunde sau si-a lasat telefonul pe undeva.
Lasa-l o zi si suna-l iar.
Daca nici atunci nu raspunde sau nici macar nu te suna inapoi sa isi ceara scuze, ce pot sa zic... o fi suparat, poate i-ai facut ceva.
Intalneste-te cu el si vorbeste despre asta, spune-i ce te deranjeaza si intreaba-l de ce nu iti raspunde.
Iti va spune motivul, doar sa nu te minta.

7 răspunsuri:
| xCarolina a răspuns:

Poate e ocupat si nu poate vorbi, sau poate are probleme cu telefonul/nu il aude.Frumos din partea lui ar fi sa te sune inapoi, oricum.Cand reusesti sa dai de el, roaga-l sa iti dea niste explicatii.Totusi, fa asta intr-o maniera calma, ca intre doi oameni maturi care au o relatie.

| swagMeOutBitch a răspuns:

K e ocupat...cu ALTA

| erasier a răspuns (pentru swagMeOutBitch):

Sau asa...laughing

| trendy45 explică (pentru swagMeOutBitch):

Nu cred adica sunt sigura ca el nu m-ar insela!

| anadark84 a răspuns:

Ca e un idiot si nu mai merita vreo atentie!

| erasier a răspuns:

Ca e foarte suparat pe tine si probabil ca e un semn de despartire

| Undal a răspuns:

Poate are treaba, sau vreo problema.