| beea22 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu ceva.Peste o saptamana vine iubitul meu de la tara si as vrea sa-i dau ceva.Acum am o bratara din piele neagra impletita dar parca nu este destul de simbolic si mai ales ca implinim si 4 luni si as dori ceva simbolic dar simplu si foarte sentimental. Ce idei aveti? Multumesc. P. S : dau funda+votwinking

Răspuns Câştigător
| Blondutza_4425 a răspuns:

Hey,bratara e perfecta.mai ales daca are valoare sentimentala=] Tu stii cel mai bine ce ii place si conteaza daca tine la lucrurile marunte dar o valoare sentimentala imensa.Multa bafta TU ALEGI>big grin

5 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

Ii poti da un brelog. Un brelog cu o inimioara rosie sau roz ar fi foarte potrivit, sentimental si romantic. love struck love struck Si eu am un brelog la fel si i l-am dat prietenului si s-a bucurat tare! Fundita? Plssss!

| Piticutsss a răspuns:

O poza cu voi 2 intr'o rama foto happy destul de dragutsa :*
poti inventa ceva si de tine happy facut cu mainile tale :*, va aprecia. Spre ex: 100 de inimioare cu "te iubesc" in diferite limbi puse intr'o cutiutsa:* sau un caiet cu toate mesajele pe care vi le'ati trimis de cand sunteti impreuna [asta daca le mai ai]
o sampanie sa sarbatoriti :*
Te mai gandesti si tu :*

| basty31 a răspuns:

Pai poti o poza cu voi in rama,un lantisor, parfum, sper sa te ajute. Funda plssss

| alexutza5_8536 a răspuns:

Pai... ar fi frumos o poza cu voi inramata sau o cina romanticawinking succes

| Marry_5848 a răspuns:

Nu stiu, o pereche de pantaloni scurtilaughing