| SaRiNoOtZa a întrebat:

Buna as vrea sa stiu care dintre voi ati avut parinti care s-au divortat si daca sunteti draguti sa imi lasati id-urile voastre sa vorbesc si eu cu voi pentru ca si eu trec printr-o perioada dificila cu parinti mei si cred de fapt nu cred sunt sigura ca o sa sa se desparta si as vrea sa stiu ce as putea sa fac fiindca sunt cam deprimata si cred ca o sa cad intr-o depresie si as vrea sa vorbesc cu cineva.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Eu...
spring.field_oana4chuxe

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O consiliere psihologică este cel mai indicat în situaţia ta.
Mult noroc şi să nu cazi în depresie deoarece este o boală care netratată duce la sinucidere.
Să ai grijă de tine.
Pa, pa.

assiris
| assiris a răspuns:

Citeste pe http://www.psihoterapieiasi.ro/? p=91. Eventual un contact cu posesoarea site-ului - o prietena a mea te-ar putea ajuta.

| Enigmă a răspuns:

Shut_up_and_smile35 add neaparatstraight face

| deia a răspuns:

Eu am trecut prin asa ceva, nu a fost usor da am reusit sa trec peste.

Trimite-mi mesaj privat cu id-ul tau si mai vorbim pe mess, ok?

| Doddel a răspuns:

Eu, iti dau un mesaj pe privat

| ioana_6413 a răspuns:

Gândeşte-te că poate e mai bine şi pentru tine şi pentru ei să se despartă, deşi acum pare greu, şi de neimaginat... Îmi pare rău, dar trebuie să fii tare şi să ai putere!

| Ingerasull99 a răspuns:

La mine nu au divortat, dar in mare am crescut fara tata, e mai mereu plecat cate un an, 2 si sta acasa doar cateva luni!

| den_4336 a răspuns:

Trimite-mi un mesaj pe privat cu id tau te rog.Promit ca nu o sa regreti.

| den_4336 a răspuns:

Lasa mesaj privat cu id tau si nu o sa regreti, promit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz, nu am trecut prin asta, sugerez ramai cu mama si incearca sa ii impaci, spunandu-le chesti cum...mai tineti minte cand m-am nascut si cat de fericiti eram cu toti"..."cand am fost la excursia aceea amuzanta, cand am plecat cu avionu' ", chesti din astea si stati impreuna.
Daca divorteaza ramai cu mama ta, a. da si in momentul asta gandeste-te ca esti intr-o lume doar cu dumnezeu unde este plin de lucruri frumoase, cu iepurasi

| d3d3_5001 a răspuns:

Pff si parintii mei au ajuns in stadiul assta daca vr sa vb da add la id mheu:deea_deea_love171 si mai vb ca si eu trec printr-o perioada dificilastraight face

| d23713596253266342 a răspuns:

D23713596253266342 id :p