| BrokenAngel123 a întrebat:

.as vrea sa va pun o întrebare dar fara sa faceti misto, daca aveti de gând sa răspundeți la misto, mai bine n-o mai faceti, ru si cu iubitul meu trecem printr-o perioada Mai grea, suntem impreuna de doi ani, si avem probleme, ne certam degeaba, ne conttazicem, bun, am încetat cu asta dar mai avem asa câteodată, am vrut sa ma despart de el de multe ori, dar nu m-a lasat inima, mi a fost mila si dupa ce o faceam regretam, si era emotiv si plângea la greu, si dupa ce ma despărțeam de el regretam si plângeam, si imi era mila, dar eu i-am zis ca vreau sa numai plângă atata, si sa faca drama, inteleg plange odata de doua ori.dar e baiat pana la urma..nimeni nu-si dorește o mamaliga, si a zis ca n o sa mai fie asa, si i am mai dat o șansa, dar acum nu stiu daca-l mai iubesc la fel sau nu...da-ti-mi un sfat, va rog, dar fara Misto.

Răspuns Câştigător
| bogdanme889 a răspuns:

Buna! Nu e nimic de facut la misto in ceea ce ai spus fiindca ca voi treceti printr-o perioada a relatiei.E normal ca cuplurile sa se certe. Cat despre faptul ca plange, nu e nimic rau! Tine la tine, asta arata ca e un baiat cu inima deschisa si sincer.E mult mai bine decat unul care nu spune nimic te minte mereu si ascunde lucruri de tine happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Porcusorul a răspuns:

Nu exista relatii din mila. Ai gresit. Dar stii unde? Impacandu-va si amagindu-l.

| bogdanme889 a răspuns (pentru Porcusorul):

Wow,esti genial! Inainte sa raspunzi cuiva, citestei toata intrebarea si gandeste un raspuns!

| bogdanme889 a răspuns:

De curiozitate, pana la urma ce s-a intamplat? big grin