| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As vrea si eu o parere...nu stiu ce cadou sa ii fac prietenului meu..eu am optat pentru o cana personalizata sau un ursulet ceva ..nu stiu.voi ce ziceti?

9 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Mie imi place cana personalizata, e un cadou foarte dragut, cand bei dimineata ceai sau cafea din ea, iti poti aduce aminte de cel drag si asa nu te va uita niciodata.

Răspuns utilizator avertizat
| NoName0x0 a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai potrivit un tricou personalizat, iar pe al lui ii poti adauga cateva elemente care denota masculinitatea...

| վፀiፀፀ a răspuns:

Cana personalizata e o idee draguta dar ursuletul e prea pentru fete. I-ai un ceas sau o bluza ceva ca sa poarte, ce stii tu ca ii place sau i-ai ceva ce are nevoie Poate o pereche de casti pentru calculator

| Neuronul a răspuns:

I-ai ceva util şi care se potriveşte personalităţii lui!
De exemplu: Dacă prietenul tău e rocker nu-i lua pantofi de balerină, că n-o să aibă ce să facă cu ei. I-ai un tricou cu o trupă rock sau nişte căşti foarte bune prin care să-şi asculte muzica preferată.
Înţelegi? big grin Un cadou util e mult mai bine venit decât un cadou personalizat!

| Georgemy2 a răspuns:

I-ai un tricou personalizat, intre 35-50 de lei.

| Trixy65 a răspuns:

Un iphone 6 big grin!

| Diurpaneus a răspuns:

Canile personalizate nu mai sunt la moda, eu zic sa-i iei o camasa cu butoni, au inceput sa dea bine la petreceri.

| Missie997 a răspuns:

O perna cu poza voastra (personalizata)
un parfum, un tablou cu poza voastra, o felicitare draguta, sau o cana cum ai zis tu.