| KidutzuLuvv a întrebat:

Bunasad

aseara va ziceam de fostul meu pr ca mi-a zis o fata ca s`a plictisit de mine
dar azi am intrat pe mess la el si i-am citit toata arhiva cu cine a vorbitsad
i`a zis la o fata ca am gresit cu cevasigh
dar nu stiu cu cestraight face si nici nu pot sa aflusigh

am mai citit ce a vb el cu o fata de la mine din sc care x( e urata straight face si nesuferitasigh [aia se cam dadea la el] straight face
pe urma l-a intrebare un prieten daca mai sta cu mine si EL i`a raspuns "m`am c-am certat cu eathinking sad" exact asaaastraight face

ieri a fost pe mess si toata ziua nu a vb cu mine
pe urma seara mi-a zis nb
si eu i-am zis pa

deci cum sa-i arat ca inca tin la el?
tinand cont ca nu prea ma crede?straight face spune ca nu stiu cu ce i-am gresitsad
dar habar nu amstraight face
as avea o data sansa sa ma int iar cu el fata in fata adica thinking doar noi:d
pentru ca are o bluza la mine care o vrea inapoi sad

va rog frumos dati-mi si mie niste sfaturi cvvcrying
mor de nervi si de gelozie angry pe proasta aiaa
cand ii zicea ea TE Plac straight face
si tot batea apropouri x(

DAU FUNDA angryx(x(x(x(x(x(x(
cryingcryingcryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Aysa19 a răspuns:

Cheama-l sa va intalniti,si asa vorbiti, spune-ti punctele de vedere si explica-i ca nu ai gresit cu nimic. Spune-i ca inca il mai iubesti si intraba-l daca si el simte la fel, iar daca nu numai are rost sa mai stai de vorba cu el.dar daca da atunci vorbeste mai departe cu el! nu te lasa! Deci Curaj! Succes:*

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Asa sunt femeile sunt intr-o continua alergatura cum sunt catelele Stai linistita daca te iubeste te cauta el Te pup

| vεηiη a răspuns:

Cat urasc chestiile de genul asta rolling eyes
Mie imi place ca relatia mea...sa fie oarecum independenta, asta insemnand ca eu si cu el sa nu depindem de nimeni. Ma refer, ca nu mi-ar place sa existe persoane care sa aiba puterea ca sa zic asa, de a se baga in relatia noastra, indiferent, ca face asta prin vorbe sau altceva. Am cautat baieti cu care asi fi putut sa am o astfel de relatie, si sunt fericita ca insfarsit am gasit. El e singurul in care pot sa am incredere, si ca zic asa, ne ascultam reciproc. Nu exista p***e sa se bage intre noi, sau bulangii, pentru ca nu le permitem. Eu zic sa iti cauti unul cu care crezi ca ti-ar fi mai bine, tu esti pe primul loc.winking

| Fillaide a răspuns:

Du-te la el pe motiv ca i-ai adus bluza.O returnezi si ar fi normal ca el sa-ti multumeasca. Apoi incepeti cu "cmf?" si il duci in punctul in care v-ati oprit. Vorbiti despre asta si lucrurile devin clare.Bafta!

| cryss_7938 a răspuns:

Vb cu el fata in fata sh veti lamuri totu