| Anooniiim a întrebat:

astazi copilul meu a venit cu coada ochiului de cotul meu, acum i s-a umflat si este foarte foarte rosu, nu sa m-a lovit niciodata asa tare, este periculos? Ce pot face sa ii treaca?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pui un prosop cu cateva cuburi de gheaza in zona inflamata. Nu e grav.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să-i treacă mergi cu el la camera de gardă!
Pa, pa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cele mai multe accidente se petrec in casă, sfatul lion stati afară!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e grav. Puneti-i gheata sau o compresa cu apa rece sa mai amelioreze durerea.E posibil sa se invineteasca un pic dar trece cu timpul. Daca vede bine in continuare, nu trebuie sa va impacientati. Sanatate.