| sunaardo a întrebat:

Buna! Barbatul cu care am un copil a inceput sa ii spuna mamei mele pe prenume. Este de bine sau de rau?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cum il educi, ca numai tu stii daca este bine sau rau.

| VoidEternal a răspuns:

Am văzut niște filme care incep așa.

| Lupică27 a răspuns (pentru VoidEternal):

D-alea de 10-15 minute a? laughing)

| VoidEternal a răspuns (pentru Lupică27):

Contează doar că au final fericit. laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru VoidEternal):

Cine, filmul sau tu? laughing))))

Răspuns utilizator avertizat
| Lupică27 a răspuns:

Valeleu, e grav!

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Este un alt troll, aici o dadea asa : https://www.tpu.ro/......un-timp-a/

stim foarte bine si eu si tu ce inseamna termenul 'coarda' din nicknameul acestui troll!

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Stiu man, 99% din intrebarile de pe sectiunea asta sunt la misto.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Stiam ca stii, te stiu capabil!winking

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

Sitam eu ca ma iubesti, si eu te iubesc! cand ne casatorim? facem luna de miere la cabana 3 ursuleti dupa cum am promis, savezi ce frumos e, facem gratar, stam, ne plimbam in natura, mangaiem ursii, respiram aer curat.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Nici nu te salut pentru asta :))
https://www.youtube.com/watch?v=r14nmnjI3zw

| DarknLight a răspuns:

Adică?!
Este soacra lui, nu?!
Un ginere nu se adresează cu prenumele soacrei lui sau chiar socrului, exact cum și tu ca soție, te poți adresa socrilor tăi (părinților lui) cu prenumele lor.
Nu văd nimic exagerat, nici dubios sau nelalocul lui. Atâta timp cât omul nu dă și alte semnale că acolo ar fi ceva. Right?!
Dacă e așa, poți purta o conversație serioasă, separat cu fiecare, apoi dacă tot mai ai suspiciuni, să vă reuniți toți 3 și să purtați toți 3 o conversație deep.

| Alex20021 a răspuns:

Depinde cum acceptă mama ta.

| GabrielaMocanu2003 a răspuns:

Consider ca este foarte bine, inseamna ca s-a familiarizat mult cu ea. va propun o serie de sex animalic pentru consultare mai deep