| radu2710 a întrebat:

Buna cum e pe acest chat

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/ce-este

Vezi alte detalii în secţiunea F.A.Q. de la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Nu este tocmai un chat ca pe facebook.Aici unii useri pun intrebari spre a fi rezolvate iar altii useri ajuta ce raspunsuri in speranta ca au ajutat.Deci daca vrei sa cauti un raspuns la o intrebare, problema, etc pui intrebarea si alti useri incearca sa te ajute.E buna si intrebarea ta ce ai pus-o, deoarece nu stii ce e cu acest site. O zi faina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E până și David Beckham pe aici.

| TheWalker11 a răspuns:

TPU nu este un chat, este un site unde oamenii se ajuta intre ei, de obicei in schimbul unei funde.(pe mine nu prea ma intereseaza fundele dar asta e altceva laughing )
Succes!

| Just4Joker075 a răspuns:

Acest site, nu este chat, este un site pe care pui si raspunzi intrebari, in diferite domenii

| Laurentiu017 a răspuns:

Chatul acesta, pe care tu il numesti asa, este de fapt un site in care oamenii pun intrebari, iar altii raspund, adica ne ajutam unii pe altii, asta e semnificatia numelui site-ului :Toti pentru Unu.