| KidutzuLuvv a întrebat:

Bunabig grin

Weekendu-l trecut am avut banchetul love struck la muntewhistling si acolo am cunoscut un tip ce mi-a placut :-s... cred ca si el ma placethinking deoarece cand ma vedea se uita la mine love struck chiar ne-am si sarutat love struck
cand am plecat i-am cerut nr de tel >:" si nu. l bagasem in memorie dar i-am zis "te sun daca e sa am ceva sa iti zic" [il luasem in caz ca am ceva vreodata sa-i zichee hee] la care el " da-mi un beep sa. l am si eu pe al taubig grin" i l`am dat. :-s mi-a dat un mesaj in care scria ca se gandeste la mine si ca nu poate sta in baza mea cu faza cu sunat`l :-|

el sta in cartierul vecinthinking
il plac foarte mult =p~ si vreau sa incep o relatie cu el straight face
dar cum sa aduc vorba de subiectul asta?thinking cum sa ma port cu el ca sa isi dea seama ce vreau?hee hee

dau funda + vott :*

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Ce e atat de complicat? Ii zici ca tii la el si gata. Daca simte la fel, bravo voua, daca nu, treci pestehee hee. Cand placi pe cineva se complica lucrurile de la sine, incearca sa le tii cat mai simple si mai sub controlwinking. Bafta

7 răspunsuri:
| Princessee a răspuns:

MAi bine spune i direct ca il placi. Daca simte acelasi lucru, v-a accepta ''oferta'' ta.

| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Stai cat mai mult cu el si apropiete de el.isi va da seama ca il placi. funda?

| haifisch a răspuns:

Tu zici ca v-ati sarutat si ne intrebi pe noi cum sa ii spui sa fii cu el? laughing laughing

| ElenaGeorgi a răspuns:

Heii :*! Din cate zici tu, baiatul nu da semne ca nu ar vrea sa fie si el cu tine smug. Daca v-ati si sarutat, aveti sanse mari sa fiti impreuna. Eu zic sa ii mai trimiti cate un mesaj, baga-te in seama cu el, incearca cumva sa iesi cu el pe afara, sau sa te faci ca mergi din "intamplare" pe acolo prin cartierul lui, cand sti ca e pe afara, mai povestiti, si la momentul potrivit, incepe discutia despre sentimentele tale fata de el happy. Eu zic ca baiatul nu va lasa balta totul, va face si el pasi, stai linistita, dar actioneaza si tu. Sper sa fie totul bine intre voi love struck. Pa pa >:d

| Georgiaanaa123 a răspuns:

Nu stiu.dc nu-i spui ce vrei tu adica sa ai o relatie cu el daca v-ati si sarutat poate vrea si el asta ...iesiti la un suc la un restaorant kiss kiss:-)funda?kiss succes:-)

| Ana8567 a răspuns:

Daca v-ati si sarutat e normal mai...Te place:X:X:X.Poi i-al si tu:intreaba-l daca are prietena si bati apropo de chestii din astea si isi v-a da seama:X succes:*

| zoe_1987 a răspuns:

Pai incearca sa il faci gelos, apoi tate la el si in cele din urma incearca sa te certi cu el si in timp ce te certi il saruti si ii spui ca il iubesti sper ca te-am ajutat