| Diane14 a întrebat:

Dau funda. Imi spuneti niste filme horror care merita vizionate happy? Dar să fie originale si sa aiba o poveste interesanta, fara case bantuite si mai stiu eu ce..cum ar fi Dead Souls. Am vazut multe filme horror și nu prea m-au speriat ( toate seriile Saw, One missed call, the grudge, the conjuring, Friday the 13th ș.a)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking ce zici de Paranormal activity? l-am vizionat intr-o seara tarziu pe la 1 si nu am mai putut dormi noaptea aia xD (nu glumesc...)

Sau daca vrei unul putin mai nehorror incearca scream sau final destination big grin. Vizionare placuta, bafta amice!

| Irinna_Lola_1997 a răspuns:

Ravenswood e cel mai tare. Funda? E super infricosator! Funda!happy

| Diane14 explică:

Scuze categoria, am greșit