| MissDevilish666 a întrebat:

Știți un film horror bun ( plus o mică descriere )? happy Am văzut The Conjuring,Saw,The Grudge,The Exorcist, Friday 13th. dar majoritatea nu m-au impresionat thinking Cam greu mai găsesc filme horror originale, cum ar fi Psycho...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm the power of christ compels you!
full of meaning
imi place horrorul realist, nu am cautat lucruri care sa ma sperie
cred ca ti-ar placea riget, e un serial de trier.
si poti sa te uiti prin david lynch, inland empire...

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Am vazut ca ai dat funda dar tot vreau sa iti spun niste filme horror tari, nu ca alea care ti le-au spus aia. Uite aici :
Wrong Turn 1, 2, 3, 4, 5 - Foarte tare film horror
The haunted house of whaley - Cel mai tare film cu fantome
Yeti curse of the snow demon : Daca iti plac filmele cu monstrii o sa te uiti de mai multe ori la el. la fel si la celelalte filme
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5 - La asta te sperii tare dar sa te uiti seara.
Tarata in iad - Daca te uiti seara la asta nu te mai ridici din pat laughing prea tare filmul
Astea sunt filme horror tari mai smechere ca astea nu gasesti inca da depinde ce gen de filme horror iti place. Uite si niste filme tari dar nu horror :
Fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6 - o sa te uiti de mai multe ori la el mai ales daca iti plac filmele cu masini ( curse de masini)
Undisputed 1, 2, 3 - 2 si 3 sunt mai tari si o sa te uiti de mai multe ori la ele (film cu bataie)
Mda. pai vizionare placuta! Nu gasesti filme mai bune ca astea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O si frontiere(s) 2007, altered states 1980, possession 1981

| sammyr a răspuns:

Singurul film de groaza care l-am vazutlaughing Evil dead. Iar saw nu e groaza e mai mult sadic. Dar e foarte bestiala seria