| SuperLover a întrebat:

De Craciun e aniversarea mea si a iubitului meu. As vrea sa-mi dati niste sugestii de cadou (sa nu coste f mult). Thnx!

6 răspunsuri:
| oanna_4635 a răspuns:

Ii poti lua ceva simbolic facut la comanda si care nu costa ff mult{gen perna, tricou, sau o inima cu voi 2} ori o bratara de argint

| Mihai543215 a răspuns:

In locu prietenului tau mie mi-ar placea, o inima care sa se poate rupa in 2 o parte sa o ti tu celalata parte prietenul tau.

| stiiix a răspuns:

Ai putea face un calendar hand-made si pozele sa fie cu voi doi.
Pentru mine, cadourile facute manual sunt mult mai semnificative pentru ca se simte implicarea.

| SperanteSpulberate a răspuns:

Un parfum ce ii place lui, sau un ceas mai ieftin dar sa isi aminteasca de tine. O noapte impreuna oferandu-i o perna personalizata cu el si tu!
Bafta si Craciun Fericit!

| victorbold a răspuns:

Fie ca sunteti impreuna de mult sau de putin timp, stii ca trebuie sa cumperi un cadou deosebit pentru acel cineva special din viata ta. Insa, adesea, ti se intampla sa nu stii si ce anume i-ai putea oferi. Ai pus deja in practica unele idei, altele ti se par mult prea impersonale, altele sunt nepotrivite... Ce-i de facut?
Dragostea e cel mai frumos cadou si acum o poti daruii iubitului tau intr-o minunata carte de dragoste PERSONALIZATA cu propriile poze si dedicatii. (sigur nu va uita)

| victorbold a răspuns (pentru victorbold):

Si un vot din partea mea.e superba intrebarea