| Dede7747 a întrebat:

Bună!

Deci cred că plac un baiat să vă povestesc...Nu prea il cunosc bine pe baiatu asta, nici nu mă asteptam să, mă placă adică e dragut laughing nah.Și eu am 13 ani el 14 nu e diferență mare deeci totu a inceput așa eram pe hol și a venit o fată și mi-a spus că mă place, după mă duce cu foța la el trageau colegi de el și de mine zici ca erau nebuni laughing) mă rog el avea gluga trasă pe cap laughing. După in parc a fost iar ciudat ne-a legat cu scoci nebuni laughing ne-au facut și o poza dar el a avut geacha mea pe el și eu a lui laughing nici nu vorbeam ne-a lasat singuri ne uitam ca prosti la cer..neah ajung acasă ii dau mesaj pe fbk.Și incepem să vorbim nah totu era ok mi-a propus să mergem cu rolele am zis ok sper să ploaie maine laughing... După m-a intrebat dacă sarut bine laughing și azi a spus (nu am incels niciodată când zic fetele ca sunt pe stop
adică?)...A fost super ciudat laughing după el cică a zis (de când sunt cu tine nu mai sunt rau
bine vorba vine
ca tu nu crezi astaau am vrut sa zic ca ma comport mai frumos).Și asta a fost ciudat.Și maine a zis să ne vedem in parc. Vorbește așa dragut.e al 2-a prieten m-a pus să il ajut la tema de la mate dar el a plecat i-am facut toată tema nah oricum de uniii sunt considerată (tocilară.)..

Intrebari:Să mă duc?
Vrea ceva serios?
Mă place? crying

Răspuns Câştigător
| Jager a răspuns:

A cam intrat asa cu forta. Chestia cu sarutul, cu fetele pe stop (in caz ca nu stiai, o fata e pe stop adica are ciclu). Nu mi prea place cum se comporta, adica doar asa din ce ai scris tu, nu-l cunosc personal. Te poti duce, dar ai grija. nu te lasa pe mana lui, ok are 14 ani, tu 13, cine stie ce are el in cap.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Problema e ca sinteti amandoi timizi si nu stiti incotro sa mergeti! Prindeti curaj si incepi prin a imprieteni cu el dar ca prieteni pe moment, prideti si sa va adunati curajul si incepti a face cunostiinta cu el si sa discutati diverse subiecte doar asa incepa relatia si mai tarziu dupa ce va cunoasteti foarte bine si daca va merge bine relatia ta cu acel baiat va puteti logodi si la varsta de 18 ani va puteti casatori cu el daca va cere de sotie si daca doreste inimioara ta!

| Dede7747 explică (pentru untu):

Multumesc mult :*

| Fidec a răspuns:

După părerea mea, ești cam mică să ai o relație de acum..Nu crezi că ar trebui să mai crești?