| victori a întrebat:

Buna din nou tuturor e foarte mare dilema mea fata de femeile mature.
Noua intrebare a mea este cum sau unde as putea sa cunosc o femeie matura.si astept pareri de la cei care au momentan o relatie cu o femei matura.

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Suferi de complexul Oedipian,e grav.Du-te in strainatate, unde vei gasi destule amatoare, si nu vei pierde nici bani.Cunosc cazuri.

| bobby_7474 a răspuns:

Si deci,la ce concluzie ai ajuns? de ce iti plac femeile mai mature? Siguranta materiala,experienta sexuala,inteligenta si disctretie, sau cauti figura maternala? Daca-mi raspunzi la astea, te pot ajuta mai departe!

| Lost_8235 a răspuns:

Stai linistit si cauta altceva intr-adevar implica mult si ai de invata dar cand ajunf=gi sa tii la cineva si mai ales mai in varsta ca tine crede-ma ca ajungi epava, te va consuma zi de zi si in final iti face inima scrum. Am deja experienta;-)

| Aliutza a răspuns:

Incearca la matrimoniale