| Iiiiioana a întrebat:

Buna dragilor! ma ajutati va rog?puppy dog eyes dcei vrau sa-i fac mamei un slideshow de 8 martie asa cu poze si cu muzica pe fundal...am nevoie repede...nu stiti unde l-as putea face? nu conteaza ca trebuie sa descarc un program(dar sa nu aiba virusi) big grin. dar daca mi-l dati sa-l fac online va rog sa nu fie un site din ala care atunci cand faci slideshow-ul sa apare numele site-ului sau cevabatting eyelashes
primult cel mai folositor raspuns primeste FUNDA uriasa!

Răspuns Câştigător
| YukikoMaya a răspuns:

Http://jaycut.com/ te asigur ca e foarte bun;) si nu-ti apare numele;)
fundita?:o3

4 răspunsuri:
| Iiiiioana explică:

Scuze am vrut sa zic ca sa NU aiba virusi dar greseala meabig grin

| whiterose_5684 a răspuns:

Power point.e foarte usor de folositbig grin

| Joanne a răspuns:

Daca esti incepatoare poti folosi Windows Movie Maker. In caz ca vrei ceva care sa arate a profesionist incearca Sony Vegas. Mentionez ca ultimul este mai greu de folosit si necesita o placa video foarte buna, insa calitatea este cu mult superioara.
Sper ca te-am ajutat!
Multa bafta!

| Vali87 a răspuns:

Slide show power point converter, dai pe google search, faci filmuletu' in power point cu muzica poza efecte ce vrei tu dechizi slide show power point converter, alegi fis in format ppt si ii dai converter e simplu crede-ma http://download.chip.eu/......78026.html