| deea_8068 a întrebat:

duminica eu si prietenul meu implinim 3 ani de cand suntem impreuna si nu stiu ce cadou sa ii iau, imi dati va rog niste idei?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Wow, pai daca tu, in trei ani, nu stii, noi de unde sa stim? Hehe, tu stii, poate sta mai prost cu camasile, atunci nu strica sa-i iei una noua, poate un set cu deodorant si aftershave, asta daca el nu se barbereste. Ceas numai daca nu are mobil sau ceasul lui, trebuie sa-i iei ceva ce stii ca o sa foloseasca, este cel mai bun cadou. Si in plus, daca se da in vant dupa ceva, o ciocolata sau altceva savuros, nu stiu. Poate sa mearga si ceva ce veti consuma amandoi inainte de... ceva, ceva ce lua el de obicei, asta ar insemna ca ii dai cadou si acele momente petrecute impreuna. happy

| cristi202 a răspuns:

Vrei sa fie o super-surpriza pentru el? Nu e greu. Gindeste-te la ceea ce ii place cel mai mult. de exemplu, mie imi plac clatitele. Daca sotia mi-ar face clatite de ziua noastra, fara sa imi zica ca le face (apropo, acusi facem si noi 3 ani de casnicie), as fi ultrafericit. Adesea marile surprize se afla in micile bucurii, care nici nu prea costa. Si, daca mai adaugi un zimbet frumos, o privire dragastoasa, un cuvint tandru, o mingiiere finuta, nu cred ca nu vei sti sa ii faci una din cele mai frumaose zile din viata lui. Succes la gasirea unui cadou si la realizarea aniversarii! Si fie ca sa impliniti cit mai multi ani impreuna! Si fie ca sa vina momentul cind ne anuntati nunta ce va fi sa fiehappy!

| Alexandru a răspuns:

Buna.Am mai dat raspunsuri referitoare la cadouri si am sa imi mentin parerea.Eu spun ca parfumul nu ar trebui sa lipseasca, consider ca e indispensabil.
Mai apoi, alte variante la fel de viabile poti fi: un ceas, o carte, un articol vestimentar pe care tu stii ca il indrageste in mod special.
De exemplu o colega de clasa a facut un tablu destul de mare si frumos cu iubitul ei si cu ea...
Cam atat imi trece prin minte acum. Tu il cunosti mai bine. Sper sa iei cea mai buna decizie si, ce pot sa spun? La Multi Ani!

| mihaibrasov a răspuns:

Cel mai tampit cadou, dupa parerea mea, este un parfum, deoarece parfumul poate sa nu ii placa omului.
Cumpara-i ce-i place lui mai mult.

| cosminbacau a răspuns:

Ia o prietena de-a ta si faceti un menage-a-trois. garantat o sa-i placa. have fun.

Răspuns utilizator avertizat