| Evelyn_Astrid_2000 a întrebat:

Este nunta surori mele luna viitoare si vreau sa ii fac o surpriza in timpul nunti. Nu am nici o idee, dar vreau sa fie ceva foarte special. Va rog ajutati-ma. Multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa pregatesti :
1. Un flesh mob ( aduni cativa prieteni si dansati, sunt ceva idei pe YT)
2. Fa i un filmulet cu poze de cand erati mici si pana n prezent
3. Daca ai voce ii poti canta ceva.
4. Tot un filmulet in care sa vorbiti mai multi prieteni de a ei, in care sa povestiti ceva amintiri.
Casa de piatra surorii tale! Binecuvantari familiei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Splash mob * scuze.

| kandaraki a răspuns:

Comanzi la DJ o piesa si te bagi a dansa in mijlocul salii ca o nebuna, la sigur va fi o surpriza pentru toti si vei iesi in evidenta!

| mimi a răspuns:

Invata un dans si danseaza-l sau un cantec dragut. Poti sa ii spui o poezie sentimentala despre relatiile dintre surori. Ii mai poti face si un filmulet cu pozele voastre, iar in fundal sa povestesti intamplarile tale si ale ei.

| Evolettee a răspuns:

Poti sa ii faci un filmuleț cu poze si videoclipuri cu voi de cand erați mici si pana in prezent dacă ai putea sa il proiectezi pe ceva la localul respectiv sa vada toata lumea si un mic "discurs", cateva cuvinte de la sora la sora.