| justsmile8 a întrebat:

Este un baiat care ma face sa fiu foarte confuza.Nu il mai inteleg deloc.Azi a venit sa ma tranteasca in zapada,dar nu brutal.M-a luat de brat si mi-a spus "Hai la o baita mica"si zambea(nu radea). Atunci l-am impins in spate de piept si i-am spus sa ma lase in pace si culmea, el tot zambea.Zambea mereu si se uita la mine.Dar,dupa cateva ore, a mers la colega mea(eu nu eram prin preajma)si a speriat o.M-am simtit prost cand ea mi-a spus ce i- facut ei.Nici nu stiu ce sa mai cred.Ce ziceti? ma place sau isi bate joc?
P.S:In celelalte zile tot imi zambea...

8 răspunsuri:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Nu ştiu dacă merită să cauţi o explicaţie deoarece adolescenţii de cele mai multe ori nu se înţeleg singuri pe ei? Atunci mai merită căutată o logică în acţiuni?

Cele bune!

| Alexandru0007 a răspuns:

Pai cati ani are, 13 ani? e cam deplasat.nici nu stiu daca simte ceva pentru vreuna din voi

| justsmile8 explică (pentru Alexandru0007):

15 ani

| Alexandru0007 a răspuns (pentru justsmile8):

La varsta asta..nu prea stie ce vrea

| Lavii007 a răspuns:

Eu cred ca te simpatizeaza.happy

| anonimus321 a răspuns:

Eu cred ca te place,incearca sa-i arati si tu ca iti este simpatic,il placi acolo putin. Cat despre prietena ta, ai grija, in ziua de azi nu mai exista prietena adevarata, poate este geloasa(sigur este), poate il place ea si este invidioasa ca el te place pe tine! Uita ce zice prietena ta si baga-te in seama cu el! Succes :*

| iuly92 a răspuns:

Daca te priveste insistent si iti zameste cred ca te place.iar chestia cu speriatul colegii, poate e o fire mai glumeata happy

| AdeutssaAde a răspuns:

Ori a pus vreun pariu cu prietenii, ori o face doar sa faca geloasa o alta fata.Probobilvrea doar sa iti vada reactia.Nu ii da satisfacti! Fii indiferenta. "Capu` sus! " :*
FUNDA? :3