| Malynutza32 a întrebat:

imi place de un baiat de 14 ani ( si eu am 14 ) si i-am scris pe mess ca il plac si el mi-a scris ca daca vorbesc serios. ce semnifica? si ce i-as putea scrie?

Răspuns Câştigător
| Cipy23 a răspuns:

Pai sunt mai multe variante ( cand mi-e imi zice o fata ca ma place de obicei si eu zic ca el, apropo am 15 ani ) Deci varianta :
1. Si el te place si te-a intrebat daca vorbesti serios ca sa fie sigur ca il placi... sau cv de genul nu stiu sa explic prea bine
2. Nu te place, te-a intrebat asta doar ca sa vada daca il ei la misto
3. Te-a intrebat pentru ca a fost surprins de ce i-ai spus

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu e prea sigur de sentimentele tale.
Explică-i ce simți și așa va fi convins.
Baftă!

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ii scrii sa astepte nitel sa ii intrebi pe cei de pe TPU ce poti sa ii spui in legatura cu faptul ca il placi.Toanto,ii scrii ca il placi, si nu stii ce sa ii zici, te astepti sa o faca astia de pe TPU pentru tine, esti patetica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa-i scrii? ceea ce simti

| c0ton a răspuns:

Cede ca ii zici in gluma zii ca nu ii zici in gluma

| Verdant a răspuns:

Inseamna ca nu te place.

| alezander12 a răspuns:

Ar putea sa te placa si el si este surprins!
intreaba-l ce simte el pentru tine!

| Eualex667 a răspuns:

Sau poate e prea uimit ca iti place de el.Pur si simplu poate l-ai luat prin surprindere.

| Nicolae44 a răspuns:

E posibil sa nu te placa dar cum sunt marjoritatea baietilor profitori cand dau de o fata sufletista o sa zica ca si el chiar daca nu.