| Emily15 a întrebat:

Imi place de vreo luna de un baiat cu care vorbesc mereu pe mess,mereu ma suna. vorbim si chiar imi place mult :X:X de el,dar nu stiu daca si el ma place sad.Ma cheama sa ne plimbam, m-a invitat si la discoteca. Voi ce credeti ma place? Sau cum as putea face sa ii spun ca il plac :X

2 răspunsuri:
| robert48 a răspuns:

Eu zic sa nu te grabesti inca! Te'ai cunoscut cu el pe internet si inca nu stii ce ii poate capul! Intr'adevar, poate este un baiat bun si sa fii sigura ca te place din moment ce face tot ceea ce ai spus! Eu sper sa mearga totul asa bine si in viata reala. Mult succes Emilyhappy

| Gabitech a răspuns:

Pai din moment ce te suna si te invita tu ce crezi?happy ar avea vreo obligatie? nu-i spune ca il placi. pur si simplu iesiti afara, asteapta primul pas din partea lui