| anonim_4396 a întrebat:

Buna,in curind se apropie ziua surorii mele, ce cadou ii pot da, dar sa nu fie prea scump va rog sau chiar puteti sa-mi spuneti si ceva care le pot face manual! Cine da cel mai multe idei si cele mai frumoase fundita! Va pup!

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

De ziua surorii tale îi poţi cumpăra:
-o bluză sau o rochie.
-farduri şi parfumuri.
-o carte interesantă de acţiune
-o brăţară, un inel sau un lanţ
-un album foto unde să-şi pună toate amintirile.

Iar dacă doreşti să'i confecţionezi:
http://www.youtube.com/watch?v=tnszis2yraM
O inimă unde poţi să pui în centrul ei o poză cu sora ta.
http://www.youtube.com/watch?v=MqDBC_KqXV0
Iar în acea cutie să îi pui o felicitare cu,, La mulţi ani'' şi încă câteva gânduri bune.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ziua mamei tale sau ziua surorii tale? Hmm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii poti face un vulcan roz din plastilina. Poti croseta un ciorap, doua. Sau, daca ai vreo trusa de traforaj, ii poti face sicrie pentru toate papusile. Optiunile sunt infinite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Un joc de logică sau un fular frumos, o căciulă la modă, că tot este iarnă.
Ţine minte că nu conteză cadoul, orice i-ai lua până la urmă, gestul în sine contează.
Te pup!

| Bianca72 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna sora mea este mare are 20 de ani nu este mica!