| IooMar a întrebat:

Buna!
Intr-o zi eu si prietena mea am decis sa cautam noii colegi, de la liceu si sa ne intalnim cu ei.
Am gasit cativa, dar dintre acestia doar unul a iesit cu noi.
Acesta baiat va fi cu prietena mea in clasa, e dragut si o simpatizeaza pe prietena mea, dar ea nu, adica a zis ca nu poate deocamdata sa il vada mai mult decat ca pe un prieten.
Si cand ne mai intalnim cu el vreau sa il fac sa se uite la mine, nu sunt invidioasa ca o place pe prietena mea, dar cred ca il simpatizez si vreau sa ii atrag atentia asupra mea. Stiu ca nu e bine ce vreau sa fac. dar vreau sa incerc macar si am nevoie sa imi spune-ti cum sa fac.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Horanhugsme a răspuns:

Buna! Daca prietena ta ii va spune in fata ca nu il vrea sigur va intelege si tu poti sa-l consolezihee hee asa v-a vedea calitatile tale si se poate si indragosti.
Ps:Nu cred ca este rau ce vrei sa faci sau ce vei facehappy
Ps2laughing:Toata discutia voastra de mai jos e un... Seby ai venit aici sa o ajuti sau sa te dai mare cu engleza ta?
Succeshappy!

14 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Incearca sa ma cauti si pe mine, tu spune-mi doar din ce oras esti si daca este o coiciidenta, te caut eu :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa tot posibilul sa fie cu tine.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Ii spui tot adevaru in fata, dar stai un pic, acum ai terminat clasa a 8-a? straight face, dragoste fara " dragoste " nu e dragoste happy, dar la varsta ta e ilegala, si el nu va fi de acord sa faca sex, ca poate il ameninti cu " te dau pe mana politiei daca nu imi dai bani " + ca nu e prea bine ce faci, dar daca are prezervativ, sunt de acord cu tot ceea ce faci, ca atuncea nu raman urme, ti-am zis si iti repet spune-i adevaru in fata, daca refuza, il dai dracului

| MissDi a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Da de unde stii ca fata frea sa se... cu baiatu?

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru MissDi):

Lol, dar ce sa vrea altceva? ( sigur nu vrea sa ii gateasca )
Concluzie : ESTI FRIGIDA

Răspuns utilizator avertizat
| MissDi a răspuns:

Astia cu comentarii urate! Da poate fata are alte intentii cu baiatu ca nu toate femeile sant perverse in Romania si se gandesc numai la! Poate vor sa se combine si atat.

| MissDi a răspuns:

Da poate nu vrea sa se... cu baiatu. Poate vrea dor sa fie combinata cu el!

| Seby90 a răspuns (pentru MissDi):

Care-i diferenta? Si da esti o cur...va. Practic acum e nimic, dar peste cativa ani iti intra in obicei si vei face din placere. Like my ex! Atitudine de rahat cu menta.

| MissDi a răspuns (pentru Seby90):

No cunosc personal pe loomar asta si poate o fii curv da totusi..Nu toate fetele sunt rele...Mai sant si fete la locul lor.Mai mult baieti is obsedati...

| Seby90 a răspuns (pentru MissDi):

Daca is la locul lor sunt urate. E o regula you know...

| MissDi a răspuns (pentru Seby90):

Nu te gandii.Sant si fete frumose la locul lor.cea mai mare parte tocilare da nu se pune...Dar sant si la locul lor.

| Seby90 a răspuns (pentru MissDi):

Da asa e, scuze. But she's still a sl.ut! sad
Poti macar aici sa fii de acord cu mine? Tu din ce categorie faci parte? laughing

| MissDi a răspuns:

Mia nu miar convine una sa-mi faca asa prietena mea... dahhh ....totusi..a zis fata foarte clar ca fprietena ei nu il place pe el si ca nu sant impreuna.