| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Intrebarea asta e mai mult pentru baietihee hee deci. daca voua v-ar place de o fata si v-ar place si ea si ati vrea sa fiti cu ea ce motive ati avea totusi, sa nu stati cu ea?happy.batting eyelashes Hi astept raspunsurile >>voastre::` :*.

Răspuns Câştigător
| TormentOfSins a răspuns:

Stand un pic sa ma gandesc asa 1 singur motiv m-ar tine departe de fata care o iubesc. Acela ar fi ca nu imi permit sa am casa mea si destui bani sa o fac fericita. Alt motiv nu ar fi.

6 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 explică:

Pai ce detalii sa mai dau?straight face.
V-am intrebat asa pe voi cam ce motive ati avea sa nu stati cu o fata.happy...

| Ryuzaki a răspuns:

Nu vad ce motive ar fi.Decat, daca as afla niste lucruri despre ea, nu prea bune. Dar oricum, incercarea moarte n-are laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un motiv.as sta cu ea cat pot de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, foamea in care se afla multi baieti ii indeamna sa stea departe de fete, desi bietilor baieti le fac cu ochiul multe fete.
Sa stii ca un baiat innebuneste cand realizeaza ca-si iubeste prietena mai mult decat pe oricine dar...nu are bani.Asa se intampla in tarile amarate, din lipsa banilor se despart multe cupluri.

FARA BANI:
Nu poti sa iesi totalmente de sub tutela parintilor(indiferent de varsta pe care o ai), nu poti sa-ti faci o familie pentru ca femeia ta cere bani ca sa fie frumoasa pentru tine ca barbat, tie iti trebuie bani ca sa te intretii pe tine si pe ea.Iar daca mai apar si copiii deja nu mai vorbesc.

Se intampla intr-o zi sa te indragostesti de o tipa si totul e bine si frumos cand incep matele sa ghioraie. Cu apa si paie nu poti sa traiesti pentru ca inevitabil se ajunge la bataie. Ambii sunt frustrati pentru ca simt ca dragostea lor se destrama si vad ca nu pot face nimic, totodata vad ca dragostea nu e cum credeau ei, numai lapte si miere si intervine si factorul material, care in mod sigur(realizeaza ei) nu le aduce fericirea DAR...o intretine. Innebuneste si ea si el cand isi dau seama de asta, dar n-au ce face si se despart intr-o zi, asta daca si parintii nu au cum sa-i ajute.
Daca te uitai la televizor mai deunazi, vedeai ca revolutia din Egipt au inceput-o tinerii pentru ca...ei bine, spuneau ei ca "n-au bani sa-si faca o familie, sa-si faca un viitor".

| lilandy a răspuns:

Pai ar fi multe motive: gen, fata fumeaza si eu nu, fata e drogata si eu nu, e mai nebuna si eu nu, e repetenta, nu se duce la scoala, are anturaje proaste chestii de genu.

| nutu21 a răspuns:

Probabil ii lipseste curajul, poate mai are pe cineva, sau pot fi alte motive ...mai da detalii