| mada2003 a întrebat:

Maine este ziua prietenului meu si m-am gandit sa-i fac ceva cadou cu trandafiri.Lui ii plac mult trandafirii.Dar nu am nici o idee ce sa-i fac.Am tot cautat pe net dar nu am gasit.Ma puteti ajuta cu niste idei?happy

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ce zici de un parfum din trandafiri?

| doc69 a răspuns:

Un trandafir superb in mana ta..il saruti si il daruiesti apoi il saruti si tu.ce cadou poate fi mai frumos?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate găsesti o ramă mică de fotografie (în formă de inimioară, încadrată de trandafirași roșii). Eu am asa ceva, dar o am de câtiva ani si e atât de frumoasă. Si mie mi-a dăruit-o cineva si am fost impresionată. De aceea ti-am dat ideea. O să reusesti să-l surprinzi.
Uite, cam asa ceva, seamănă putin:
http://www.lucrurigratis.ro/LGProduct/Rama-foto-dubla-cu-trandafiri.aspx

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Cel mai tare ar fi o masina,motocicleta cu funda si niste flori pe ea,da ma indoiesc ca ai fonduri happy Cel mai simplu e sa fie doar un accesoriu sa zic asa trandafiri, pe ceva mai baietesc, niciodata sa nu fie trandafirii baza, pentru ca si in caz de succes maret, sa-i dai flori la un baiat ii cam ciudat.

| IAOIADNAA a răspuns:

Eu am primit acum cativa ani o felicitare cu trandafiri care cand o deschideai de aprindea un eculet si inceapea sa cante era foarte draguta, o mai am si acum.

Răspuns utilizator avertizat
| bybyka_7356 a răspuns:

Pai ai putea sa ii dai un ghiveci cu trandafiri cu un mesaj dulce de genu: " iubirea e ca un trandafir, iar tu esti trandafirul vietii mele" sau " dragostea se poate usca, dar candva va inverzii din nou ". Sper ca te-am mai luminat.