| Mia999 a întrebat:

Ce sa fac cadou? Maine este ziua prietenului meu :X:*:*happy... nu am nicio idee ce sa ai cumpar, ma puteti ajuta? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| yomisam a răspuns:

Cumpara-i o bratara de argint, sigur ii va placea!

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ceva de imbracat un parfum si niste dulciuri cred ca e de ajuns ca doar n-o avea pretentii la masini de lux si toale de firmalaughing

| Reanna a răspuns:

Un animal de plus, o perna in forma de inima, o rama in care sa pui o poza cu voi.

| Tiberiu4 a răspuns:

Poii poti sa ii iei un simbol de iubire un bibelou ceva cu doi indragostiti inauntru care se saruta poti sa ii personalizezi un tricou cu voi doi umbla si u prin magazine si vezi ce gasesti sau ceva de ce e el pasionat funda?

| alliss a răspuns:

Pai. depinde si de banii care ii ai.thinking Daca ai vreun Carrefour prin zona poti face la cadouri personalizate o rama foto cu poza voastra. dureaza cam 20 -25 de minute. Sau o bratara de argint. Un ursulets de plus. Un tricou personaliat cu poza voastra. thinking :*