| flavius19992 a întrebat:

Mama mi-a ascuns artificile si nu stiu unde sa le caut. Aveti idee pe unde ar fi? RASPUNS URGENT.

Răspuns Câştigător
| 0PopaPorno a răspuns:

Esti dragut Flavius dupa felul in care ai formulat! love struck laughing
Nu stiu, nu iti cunosc casa! Cauta si tu in locurile cele mai banale, acolo imi ascundea mama dulciurile.

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

O felicit pe mama ta. Stii cati raman fara ochi de Revelion?

| Wehrmacht a răspuns (pentru Abh):

A spus artificii nu petarde.Ca sa ramai fara ochi de la alea trebuie sa fi mai cretin decat toti din tara asta adunati si imultiti de 10 ori.

| CristinaElena96 a răspuns:

Hmm,nu sunt ruda cu Mama Omida, dar ce ar fi sa o intrebi direct pe mama ta?

| ali_8949 a răspuns:

La gunoi?

| andrei733 a răspuns:

Pai roag-o ffrumos sau spune-i ca nu erau ale tale

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Pe sub pat, in dulapul ei d haine, in camara, in masina sus pe dulap in spate de tothappy bafta la vanatoare

| Notyabusinessm8 a răspuns:

In dulap probabil laughing

| pasta a răspuns:

Am citit intr-o revista ca un lucru pe care-l cauti poate fi in cel mai simplu si negindit loc
sau le gasesti dupa ce iti cumperi altele

| ady123 a răspuns:

Mama mea mereu ascunde lucruri ori in camera ei ori in Bucatarie(asta include si camara)
Dar n-ar fi mai bine sa o rogi frumos sa ti le dea?