| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a placut si mie de un baiat si.mergea binisor. Ne intalneam, vorbeam si pe mess, dupa aia de martisor a zis ca e cu mine in clasa la el si pe mess zicea ca nu e, mi-a dat martisor numai mie din clasa mea. Deci...ne uitam ochi in ochi >8-...
Dupa ce a zis ca el nu a spus ca e cu mine, desi am surse sigure, nu prea am mai vorbit asa mult cu el.nu stiu de ce. Dupa a racit, de joi nu-l mai vasuzem, deja credeam ca nu-l mai plac si ca ma bineinteles nu ma mai place. Ma apropiasem de un baiat caruia i-am spus ca-l plac ( e super de treaba), si s-a terminat ziua la scoala... vroiam sa plec, prietenele mele coborasera inaintea mea.
Au venit repede la mine spunandu-mi ca el e afara (baiatul de care mi-a placut), am luat-o la fuga si m-am dus afara. Mi-au zis ca un coleg de-al meu a spus : uite-l pe gagicu` lui Andreea (eu ). Am coborat l-am vazut, nu ne-am zis nici buna, ce sa zic... s-a mai uitat asa, poate si in ochii mei dar era intuneric si intorcea repede capul. A venit sa isi vada colegii, ca vorbea cu ei cand au iesit. Si un coleg se batea cu o colega...si el cica vrei sa te bat (catre colegul meu), nu stiu el daduse inainte si in mine.
Mi-a facut mult rau ca a venit in seara asta in fata scolii. Incepeam sa uit tot, si ceea ce mi-e foarte frica e ca nu ma mai place...
Stiu ca nu e o intrebare, dar m-am descarcat!

7 răspunsuri:
| minnieee a răspuns:

Daca ti-a dat numai tine martisor si se mai si lauda ca sunteti impreuna dar tie nu-ti zice, cred ca te placewinking. Cred ca ii este rusine de tine, de aceea nu vorbeste cu tine pe mess.

| MindFreak a răspuns:

Într-adevar te afli într-o situație extraordinar de dificilă. Hai mai bine să-ți cântăm o doină de jale.
Maestre! Muzica: http://www.trilulilu.ro/MARYSERY/027ab7078db75e

| Malphas a răspuns:

"El daduse inainte si in mine".

Nu merita, draga mea. happy

| Malphas a răspuns:

@Realista Uite foloasele unei redactari corecte. happy

| Gufiii a răspuns:

E foarte bine ca ai avut curajul sa iti publici povestea aiciwinkingbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ℭatalyst
N-ai inteles laughing NU el, ci colegul de care s-a luat el apoi.

| Monna_2645 a răspuns:

Interesanta poveste! Nu stiu ce sa zic... dar daca el nu prea mai vb cu tine inseamna ca nu mai vrea sa fiti impreuna, iar daca vb cu tine aproape in fiecare zi si te suna zilnic inseamna ca tine la tine cu adevarat...